Ceny udělené ve čtrnácti festivalech od roku 2000 do roku 2010
Videofestivalu® „S vámi nás baví svět“
„Zlatý“ ALBERT (2000, 2002, 2004, 2006, 2008, 2010)

Autorům ze zahraničí:

Zlatý Albert

A.D.A.P.E.I.-A.M. Francie, JCP&M Disablend Hong Kong, AUVA Salzburg Rakousko, School for Young Disablend Thajsko, LEBENSHILFE Německo, Sulabda Karunanidhi Mumbai Indie. Ze Slovenské republiky: Národné osvetové centrum Bratislava, Spišský klub SM Levoča, Miroslav Števček Liptovský Hrádok, Dávid Zapotoka Prešov, Mgr.Kvetoslava Ďurčová Prividza, Studio Rojko Bratislava.

Autorům z České republiky :

Organizacím:

Domov Ráček o.p.s.Rakovník, Škola života SPMP Nový Jičín, Škola života SPMP Frýdek-Místek, Středisko rané péče Tamtam Praha, DANETA Hradec Králové, Denní stacionář Medvědi Třebíč, ÚSP NOVÝ SVĚT Pržno, ÚSP Domov Liblín, ÚSP Zvíkovec, ÚSP Chudobka Lochovice, SPMP Ostrava, DUHA Praha, SPMP sekce DOWN Jablonec/N., TELEPACE Ostrava, CENTRUM SPMP Přerov, NADĚJE Brno, Asociace rodičů a přátel nevidomých Praha, DC ARPIDA Č.Budějovice, HANDICAP LYCEUM Praha o.s., Handicap centrum Srdce Poděbrady o.p.s., HANDICAP(?) Zlín, SPMP MěV Brno, SPMP Třebíč, Asociace ARPZPD Praha 8, Kontakt bB Třebíč, SDM SPMP Chotěšice, CID Praha 8, Centrum setkávání Přerov, Samaritán Brno, Milan Bednařík Fotostudio B.Křivoklát, Franče Vladimír PORTUS o.s. Praha, MEDIALOG o.s. Praha, Liga vozíčkářů o.s. Brno, Máme otevřeno? o.s. Praha.

Jednotlivcům:

MUDr.František Dedek ČKK Praha, Mária de la Renotierová Ústí/L., Miroslav Trudič Náchod, Mgr.Jana Rathnerová Chomutov, Mgr. Erika Landischová Praha, MgA. Štefan Kravec Únanov, Eva a Jaroslav Boudovi Jablonec/N., Zuzana Padevětová Všenory, Jiří Mára Přerov, Nikola Obralová Ostrava, Mgr.Robert Vachule Praha, Zdeněk Zelinger Cheb, Ing.Ladislav Ženožička Kroměříž.

„Stříbrný“ a „bronzový“ ALBERT (2000, 2002, 2004)

VIDEOCULTURE Videoklub Praha, PIAFA Vyškov, EFFETA Brno, M.A.N.U.S. Brno, SPMP Šumperk, SPMP Kladno, TJ „S tebou mě baví svět“ Praha, SCHOLA-VIVA Šumperk a herci Jiřímu Krytinářovi.

Ceny starostů měst (2000, 2002, 2004, 2006, 2008, 2010)

Rakovnickou skleněnku, Třebíčskou kostku cukru, Poděbradskou oplatku, sošku Radegasta z Frýdku-Místku, Pražský křišťálový jehlan a čestná uznání obdrželi:

Pomněnka Šumperk, KV SPMP Praha, VELETA Brno, ÚSP Nezamyslice, ÚSP Lochovice, ÚSP „Cesta“ Strakonice, ÚSP Ostrava Muglinov, kolektiv Fencl, Fenclová, Péčová Praha, Martin Adámek Náchod, Kateřina Maláčová Třebíč, RELAX Plzeň, BETANIE Brno, ÚŽZ Praha, AUTISTIK Praha, ÚSMĚV Třebíč, SZP Šumava, SPMP Klatovy, SPMP Ml.Boleslav, SOŠ Mor.Budějovice, ZvŠ Mor. Budějovice, ZvŠ Třebíč, ARCHA Široká Niva Krnov, BETANY Boskovice, NADĚJE Otrokovice, NADĚJE Zlín, NADĚJE Nedašov, JUNÁK hlavní kapitanát Praha, Plavci SPMP Praha, Diakonie ČCE Litoměřice, Klub sportovních potápěčů Strakonice, PROSAZ Praha, SPMP a SŠ Ústí/L., Pavel Štěpán Chroustovice, Klub Slůně Slaný, SPMP Příbram, OS pro podporu tyfloturistického oddílu Praha, Klub Babína SPMP Ústí/L., Eva Benešová ČKK Praha, SPMP Rychnov/Kn., Klub „Hurá Kamarád“ Pardubice, ZPMP NÁDEJ Poprad, Jedličkův ústav Praha, PALATA Praha, TROJKA Havlíčkův Brod, Klub přátel DDM Třebíč, SPMP Karviná, SPMP Olomouc, Středisko rané péče Olomouc, Nakladatelství ÚMUN Liberec, ARPZPD Klubíčko Beroun, SPMP Hodonín, CENTRUM pro rodinu Brno, VIDEO HURT Rakovník, VIDEOTVORBA Ing.Rudolf Sedlecký Rakovník, Philippe Gauthier Kanada. Zlatí Alberti

Poznámka: kdož obdržel ve více festivalech více cen, je jmenován jen jednou, v nejvyšší kategorii.